Павлов Сергій Сергійович
Адвокат, Генеральний партнер Адвокатського об'єднання "Юридична компанія ''SeP&P"

Член Комітету медичного і фармацевтичного права та біоетики Національної асоціації адвокатів України

Член Національної спілки журналістів України, журналіст з тематики міжнародного й європейського права International Federation of Journalists (IFJ) (Брюссель, Бельгія)

досвід роботи: в юридичній практиці - 17 років; в сфері юридичної науки і викладанні права - 9 років

кандидат юридичних наук, доцент
Свідоцтво про право на зайняття адвокатською діяльністю КДКА у Вінницькій області від 28.08.2006 р

Освіта:

Інститут міжнародних відносин Київського національного університету ім.Тараса Шевченка, спеціальність "Міжнародні економічні відносини", спеціалізація "Міжнародні фінанси". Дипломная робота на тему: "Розвиток конкурентного середовища на ринку фінансових послуг Європейського Союзу в умовах глобалізації"

Президентський університет Міжрегіональна Академія управління персоналом і Міжнародна кадрова Академія, спеціальність "Правознавство", кваліфікація юрист. Дипломна робота на тему: "Законодавче регулювання процедур банкрутства в Україні"

Аспірантура Одеської національної юридичної академії, Кафедра теорії держави і права, спеціальність "12.00.01 Теорія та історія держави і права, історія політичних та правових вчень". Дисертація кандидата юридичних наук на тему: "Правові традиції України"

Вільно володіє: англійською, німецькою, російською та українською мовами

Спеціалізація: Медичне право. Кримінальне право і процес в сфері економічних та посадових злочинів

 


Генеральний партнер діє від імені та в інтересах Об'єднання, без довіреності представляє Об'єднання перед державними органами, установами, третіми особами, має право підпису фінансових та інших документів Об'єднання, укладає від імені Об'єднання угоди, договори, видає довіреності, відкриває рахунки в банківських установах, видає в межах своєї компетенції накази, розпорядження та інші обов'язкові для підпорядкованих йому органів і працівників інструкції, розробляє штатний розклад Об'єднання, рекомендує кандидатів на роботу до Ради керуючих партнерів і готує до Президії подання про їх призначення і звільнення, приймає на роботу та звільняє з роботи працівників структурних підрозділів Об'єднання.

Кубинец Василь Васильович
Адвокат, Керуючий партнер, Голова Ради керуючих партнерів Адвокатського об'єднання "Юридична компанія "SeP&P"

Член Одеської обласної колегії адвокатів

досвід роботи: в юридичній практиці - 14 років; в сфері юридичної науки і викладанні права - 5 років

Магістр права, Свідоцтво про право на зайняття адвокатською діяльністю КДКА в Одеській області № 2560 від 20.02.2013 року

Освіта: Одеська національна юридична академія, спеціальність "Правознавство", кваліфікація - юрист. Дипломна робота на тему: "Політико-правові вчення США XVIII-ХІХ століть (Томас Джефферсон, Томас Пейн, Бенжамін Франклін)"

Науковий здобувач доктора філософії на тему "Розсуд в Українському праві"

Вільно володіє: англійською, французькою, російською та українською мовами

Спеціалізація: Адміністративне право і процес. Міжнародне, морське і митне право

 

 

Пономаренко Денис Юрійович
Адвокат, Старший юридичний радник Президії Адвокатського об'єднання "Юридична компанія "SeP&P"

Член Вінницької обласної колегії адвокатів

досвід роботи: в юридичній практиці - 16 років

Магістр права. Свідоцтво про право на зайняття адвокатською діяльністю КДКА у Вінницькій області № 000248 від 18.04.2018 року

Освіта:

Національна Академія внутрішніх справ України, спеціальність "Правознавство". Дипломна робота на тему: "Судовий контроль за розслідуванням кримінальних злочинів"

Президентський університет Міжрегіональна Академія управління персоналом і Міжнародна кадрова Академія, спеціальність "Правознавство", спеціалізація «Комерційне та трудове право», кваліфікація юрист. Дипломна робота на тему: "Законодавче регулювання обігу цінних паперів в Україні"

Гімназист Вінницької фізико-математичної гімназії № 17, стажист Прокуратури міста Вінниці (2001 рік)

Науковий здобувач доктора філософії на тему: "Правове регулювання інтелектуальної власності в Україні"

Вільно володіє: англійською, німецькою, російською та українською мовами

Спеціалізація: цивільне право і процес, господарське право та процес. Експерт в питаннях ювенальної юстиції

Бей Віталій Іванович
Старший радник Ради керуючих партнерів Адвокатського об'єднання "Юридична компанія "SeP&P"

Представник України в Палаті регіонів Конгресу місцевих і регіональних влад Ради Європи на 2021-2026 роки. Указ Президента України Володимира Зеленського "Про склад делегації України в Конгресі місцевих і регіональних влад Ради Європи на 2021 - 2026 роки" від 10.02.2021 № 54/2021

Член Групи Європейської народної партії Ради

Магістр права

Освіта:

Національна Академія внутрішніх справ України, спеціальність "Правознавство". Дипломна робота на тему: "Кваліфікація корупційних злочинів"

Президентський університет Міжрегіональна Академія управління персоналом і Міжнародна кадрова Академія, спеціальність "Правознавство", спеціалізація «Комерційне та трудове право», кваліфікація юрист. Дипломна робота на тему: "Міжнародний комерційний арбітраж"