+380981923705

Дане звернення це прохання клієнта про попередній аналіз ситуації з метою призначення адвокатом часу для подальшого особистого прийому. Зазначене звернення не є підставою для укладення договору про правову допомогу і не є підставою для надання юридичних послуг.

Вся зазначена інформація й факт звернення має статус адвокатської таємниці.

Відповідно до Закону України "Про захист персональних даних", Відвідувач сайту заповнивши реєстраційну форму, набуває статусу Заявника і дає свою згоду на збір, обробку, використання її/ його персональних даних, а також зображень, фото-, аудіо- і відеоматеріалів для правозахисних цілей.

Відповідно до Закону України "Про захист персональних даних", Заявник виконавши програмну команду на сайті про відправку повідомлення, цією дією підтверджує свою згоду на обробку її/ його особистих даних.

Під обробкою персональних даних відповідно до Закону України "Про захист персональних даних" мається на увазі будь-яка дія або сукупність дій, що здійснюються повністю або частково в інформаційній автоматизованій системі та/або в картотеках персональних даних, які пов'язані зі збиранням, реєстрацією, накопиченням, зберіганням, адаптацією, зміною, поновленням, використанням і поширенням, знеособлення, знищенням даних про особу та усі компоненти звернення.

Також Заявник своєю вищевказаною дією підтверджує і погоджується з тим, що їй/йому відомо про внесення інформації в базу персональних даних з метою забезпечення її ефективної діяльності, а також що її/його вік досяг повноліття.