Національна асоціація адвокатів України

Національна асоціація адвокатів України створена відповідно до Закону України "Про адвокатуру та адвокатську діяльність» є все-українською, неурядовою, неприбутковою професійною організацією, що об'єднує всіх адвокатів України з метою забезпечення реалізації завдань адвокатури, здійснення самоврядування, створена сприяти розвитку і зміцненню установ адвокатури в Україні, підвищенню правової допомоги наданої адвокатами, ролі та авторитету адвокатури в суспільстві.

http://unba.org.ua

Асоціація правників України

Всеукраїнська громадська організація «Асоціація правників України» є всеукраїнською громадською неприбутковою організацією, яка створена на засадах професійної належності та об'єднує представників юридичної професії та інших зацікавлених у правничій сфері осіб. Робота Асоціації правників України ґрунтується на особистій ініціативі та зацікавленості її членів. Заснована 30 листопада 2002 року.

Членами АПУ є близько двох тисяч правників з усіх регіонів країни, серед яких юристи, нотаріуси, адвокати, судді, державні службовці, народні депутати та вчені у галузі права. 

http://uba.ua

Міжнародна комісія юристів

Міжнародна комісія юристів є міжнародною недержавною організацією, що заснована у 1952 році у м. Берліні (Німеччина). МКЮ має консультативний статус при ЮНЕСКО. Діяльність МКЮ спрямована на дотримання і розвиток принципів верховенства права та юридичного забезпечення захисту прав людини в усьому світі. До організації входять національні секції і філіали з 80 країн світу. Комісія надає допомогу урядам країн у сфері посилення захисту прав людини, її експерти беруть участь у складанні проектів конституцій і законів, проводять семінари і тренінги для юристів, консультують урядові структури. 

http://www.icj.org/

Міжнародна асоціація юристів

Міжнародна асоціація юристів, заснована в 1947 році, є добровільним об'єднанням міжнародних юристів, асоціацій юристів та юридичних товариств. МАЮ в даний час має в своєму складі 50 000 індивідуальних юристів і 200 асоціацій адвокатів та юридичних товариств. Штаб-квартира знаходиться в Лондоні, Англія, та МАЮ має регіональні офіси у Вашингтоні, округ Колумбія, США, Сеул, Південна Корея та Сан-Паулу, Бразилія.

http://www.ibanet.org/