Звернення

         Дане звернення це прохання клієнта про попередній аналіз ситуації з метою призначення адвокатом часу подальшого особистого прийому адвокатом клієнта. Дане звернення не є підставою для укладення договору про правову допомогу та не є підставою для надання юридичних послуг.           

            Вся зазначена інформація і факт звернення має статус адвокатської таємниці.
         Відповідно до умов Закону України "Про захист персональних даних", заповнивши реєстраційну форму, кожен заявник дає свою згоду на збір, обробку, використання його персональних даних, а також зображень, фото-, аудіо- і відеоматеріалів для правозахисних цілей.
            Відповідно до вимог Закону України "Про захист персональних даних", підтверджую свою згоду на обробку моїх особистих даних.
         Під обробкою моїх персональних даних відповідно до Закону України "Про захист персональних даних" мається на увазі будь-яка дія або сукупність дію, що здійснюються повністю або частково в інформаційній автоматизованій системі та / або в картотеках персональних даних, які пов'язані зі збиранням, реєстрацією, накопиченням, зберіганням, адаптацією, зміною, поновленням, використанням і поширенням, знеособлення, знищенням даних про мене.
           Цим також підтверджую і погоджуюсь з тим, що мені відомо про внесення інформації про мене до бази персональних даних з метою забезпечення її ефективної діяльності, про мої права, визначених Законом, і про передачу моїх даних колу осіб, визначених Законом.

Надіслати пропозицію
Фамилия Имя Отчество
Ваш вопрос к адвокату:
CAPTCHA
This question is for testing whether you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.